GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 5906466
nr 590 6466
Vaser
2 st, Glaserad keramik, Bla Asien, höjd: 18-29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
måndag 13 juli 2009
kl 17:45:09